Andrzej Matuszyński nowym prezesem Eurozetu. Zastąpił Monikę Bednarek

b_150_120_16777215_00_images_Andrzej_Matuszynski.jpgPo ponad 12 latach Monika Bednarek przestała być Prezesem i Dyrektorem Generalnym Grupy Eurozet. Jej następcą został Andrzej Matuszyński związany z Grupą od 1997 roku. Bednarek została wiceprzewodniczą Rady Nadzorczej Eurozetu.

 

Z dniem 6 grudnia 2013 Andrzej Matuszyński objął funkcję prezesa Grupy Eurozet. Z Grupą Eurozet jest związany od 1997 roku. Karierę rozpoczął od pracy w marketingu RRM (Biura Reklamy Radia ZET), następnie był dyrektorem marketingu Radia ZET, członkiem zarządu Radiostacji oraz dyrektorem marketingu Grupy Eurozet. W latach 2005-2010 pracował w Cyfrowym Polsacie, gdzie jako członek zarządu odpowiadał za marketing i obsługę klienta oraz w ITI Neovision, gdzie był członkiem zarządu i dyrektorem operacyjnym. Od 2011 do 2012 roku, po powrocie do Grupy Eurozet, pełnił rolę dyrektora pionu marketingu, a w 2013 współpracował z Grupą jako doradca zarządu.

Dotychczasowa prezes i dyrektor generalna Grupy Eurozet Monika Bednarek obejmuje funkcję wiceprzewodniczącej Rady Nadzorczej Eurozet, przekazując zarządzanie całą Grupą Eurozet Andrzejowi Matuszyńskiemu.

„Bardzo się cieszę z objęcia tej wiodącej funkcji w ramach doskonale mi znanej organizacji, która stworzyła i rozwinęła tak znaczące marki na polskim rynku mediowym. – mówi Andrzej Matuszyński, prezes Grupy Eurozet. Na ich mocnej podstawie będziemy nadal rozwijać się dla naszych słuchaczy, partnerów biznesowych i udziałowców”.

„Z satysfakcją przekazuję zarządzanie Grupą Eurozet Andrzejowi Matuszyńskiemu, jednocześnie dziękując moim współpracownikom oraz partnerom biznesowym za ponad 22 lata wspaniałej współpracy”- mówi Monika Bednarek, zastępca przewodniczącego Rady Nadzorczej Eurozet..

W skład Radiowej Grupy Eurozet wchodzą: Radio ZET, Radio ZET Chilli, Radio ZET Gold, Radio Plus, Antyradio, Planeta.fm (stacja internetowa), a także Studio ZET oraz RRM Dom Sprzedaży Radia. Eurozet jest również wyłącznym przedstawicielem 54 stacji Pakietu Niezależnych na ogólnopolskim rynku reklamy. Eurozet Sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Jako spółka matka grupy kapitałowej koordynuje działalność spółek medialno-handlowych składających się na Grupę Eurozet.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Radio ZET o sobie

Radio ZET to ogólnopolska stacja radiowa należąca do Grupy Eurozet. Została założona przez Andrzeja Woyciechowskiego w 1990 roku jako pierwsza rozgłośnia komercyjna w Warszawie. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę (format AC) oraz rozrywkę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków w wieku 28-49 lat. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości. Dziś na antenie można usłyszeć m.in. Monikę Olejnik,Marzenę Chełminiak, Marka Starybrata, Rafała Bryndala, Agnieszkę Kołodziejską, Beatę Pawlikowską czy Janusza Weissa. Od 2005 roku z inicjatywy rozgłośni wręczana jest Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski łamiący stereotypy, wykraczający poza schematy i zaglądający za kulisy otaczającej nas rzeczywistości.

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie