Hangouty z gwiazdami w Radiu Zet

b_150_120_16777215_00_images_Radio_ZET-logo.pngJuż od najbliższej soboty internauci i słuchacze Radia ZET będę mogli spotkać się na żywo w internecie z gwiazdami, które znają z anteny. Hangouty, czyli spotkania wideo na żywo, będą odbywać się w każdą sobotę po godz. 20.00.

Startuje akcja „Bliskie ZETknięcia” zorganizowana przez Radio ZET i EMI Music Poland na platformie Google+. W spotkaniach wezmą udział m.in. Bajm, T.LOVE, LemON, Liber & Natalia Szroeder, Patrycja Markowska i wielu innych artystów. Pierwsze spotkanie, z zespołem Bajm, już w sobotę 16. lutego.

"Mamy kolejny sposób, żeby być bliżej naszych słuchaczy. To fantastyczne, że dzięki nowoczesnej technologii możemy organizować spotkania wideo na żywo. Codziennie rozmawiamy ze słuchaczami na antenie, bawimy się na koncertach, dyskutujemy na wallu naszej strony, na fejsie, a teraz znów proponujemy coś nowego" - mówi Rafał Olejniczak, Szef Radia ZET.

Hangouty odbywać się będą po „Liście Przebojów Radia ZET” Marcina Wojciechowskiego, za pośrednictwem strony EMI Music Poland na Google+ (google.com/+emimusicpoland ).

„Seria Hangoutów Google+ na żywo to przykład innowacyjnego wykorzystania internetu w kontakcie gwiazd z fanami – mówi Kinga Siennicka, Dyrektor Marketingu i Promocji EMI Music Poland – Mogą oni wziąć udział przez internet w kameralnym koncercie i odbyć bezpośrednią rozmowę z ulubioną gwiazdą. Jeszcze do niedawna tak bezpośrednia forma interakcji artysty ze słuchaczami była niemożliwa.”

W każdym hangoucie aktywny udział będą mogły wziąć osoby, które zadadzą najciekawsze pytania na profilu Google+ gwiazdy (szczegóły na google.com/+emimusicpoland) oraz wybrani w konkursie słuchacze „Listy przebojów Radia ZET”, natomiast wszyscy internauci będą mogli obserwować hangout na żywo. Spotkania będą nie tylko okazją do porozmawiania z gwiazdą - każda z nich zagra specjalnie przygotowane utwory, przewidziane są też niespodzianki.

Spotkania będzie można oglądać na żywo także na stronach youtube.com/emimusicpoland i www.radiozet.pl , fragmenty rozmów będą jednocześnie nadawane na antenie Radia ZET.

O Hangoutach Google+
Hangouty Google+ to wirtualne spotkania. Hangout nadawany na żywo to grupowy wideoczat, w którym równocześnie aktywnie może brać udział 10 osób, a taką rozmowę mogą oglądać wszyscy internauci, dzięki równoczesnej transmisji na żywo na Google+ i na YouTube.
Hangouty Google+ organizowali już m. in. prezydent Barack Obama, Dalai Lama, David Beckham, Jamie Oliver, Richard Branson, piłkarska Reprezentacja Polski i wielu innych.

Jak korzystać z hangoutów?
Aby wziąć udział w hangoucie na Google+ wystarczy nowoczesna przeglądarka internetowa, konto w serwisie Google+ (http://plus.google.com ) oraz instalacja wtyczki do przeglądarki (https://tools.google.com/dlpage/hangoutplugin ). Każdy użytkownik może otworzyć własny hangout lub dołączać do hangoutów otwartych przez inne osoby. Aby po prostu oglądać hangouty nadawane na żywo, transmitowane jednocześnie na Google+ i YouTube, nie jest potrzebne konto w serwisie Google+, wystarczy jedynie nowoczesna przeglądarka internetowa (np. najnowsza wersja Chrome, Firefox, IE).

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Radio ZET o sobie

Radio ZET to ogólnopolska stacja radiowa należąca do Grupy Eurozet. Została założona przez Andrzeja Woyciechowskiego w 1990 roku jako pierwsza rozgłośnia komercyjna w Warszawie. Codziennie dostarcza milionom słuchaczy rzetelnych informacji, starannie dobraną muzykę (format AC) oraz rozrywkę na wysokim poziomie. Swój program adresuje do dorosłych Polaków w wieku 28-49 lat. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości. Dziś na antenie można usłyszeć m.in. Monikę Olejnik,Marzenę Chełminiak, Marka Starybrata, Rafała Bryndala, Agnieszkę Kołodziejską, Beatę Pawlikowską czy Janusza Weissa. Od 2005 roku z inicjatywy rozgłośni wręczana jest Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski łamiący stereotypy, wykraczający poza schematy i zaglądający za kulisy otaczającej nas rzeczywistości.

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie