Jesienna ramówka radia TOK FM

b_150_120_16777215_00_images_tok-fm.jpgWiktor Osiatyński, Daniel Passent, Tomasz Raczek, Joanna Solska i Mikołaj Lizut poprowadzą własne programy w ramach nowego pasma publicystycznego „Salon Radia TOK FM”.

W nowej ramówce, startującej 5 października 2012 r., pojawią się także m.in. magazyn informacyjny „Godzina szczytu”, program o sztuce „Andymateria” Andy Rottenberg oraz pasmo publicystyczne „Post fatum”. W programie nie zabraknie też doskonale znanych słuchaczom dziennikarzy Radia TOK FM i współpracujących ze stacją publicystów. 

- Radio TOK FM to stacja tworzona z myślą o wymagających odbiorcach, którzy oczekują rzetelnych informacji, merytorycznej debaty i mądrej publicystyki. Bardzo się cieszę, że w jesiennej ramówce, obok sprawdzonych audycji, usłyszymy szereg nowych, niezwykle ciekawych propozycji, a do zespołu dołączy wielu wybitnych publicystów i wyjątkowych osobowości - ocenia Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika „Polityka”, który jest współwłaścicielem rozgłośni.

Od początku października w dni powszednie program Radia TOK FM zaczyna się godzinę wcześniej, niż dotąd, nowym pasmem informacyjnym Piotra Maślaka „Śniadanie w TOKu”, zmniejszając tym samym o około 5 godzin udział muzyki w tygodniowym programie radia.

„Poranki Radia TOK FM” w swojej niezmienionej formie od 7:00 do 9:00 prowadzą Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Janina Paradowska i Jacek Żakowski; następnie Tadeusz Mosz zaprasza na najpopularniejszy w Polsce radiowy program gospodarczy „EKG”.

O 10:00 startuje nowy program Cezarego Łasiczki „Konfrontacje”, podczas którego słuchacze będą mieli możliwość aktywnego udziału w dyskusji gości. Program o sztuce Andy Rottenberg i Anny Wacławik-Orpik „Andymateria” pojawi się w czwartki o 11:40.Jakub Janiszewski o 12:00 komentuje bieżące wydarzenia w nowej audycji „Połączenie”.

Wcześniej niż dotąd, bo już o 14:00, Grzegorz Chlasta zaprasza na „Popołudnie Radia TOK FM”.

Od 17:00 kolejne nowości: „Godzina szczytu” – magazyn informacyjny przygotowywany przez zespół reporterów Radia TOK FM, od 18:00  – „Post fatum”, program publicystyczny Agaty Kowalskiej i Pawła Sulika, a w piątki „PTOK”, czyli nowy program satyryczny zespołu Pyta.pl.

O 20:00 do „Salonu TOK FM” zapraszają: w poniedziałki Wiktor Osiatyński, na „Zrozumieć świat”, we wtorki Daniel Passent na „Goście Passenta”, w środy Tomasz Raczek na „Szczeropak”, w czwartki Joanna Solska na „Teraz Solska”, zaś w piątki Mikołaj Lizut po kilku latach przerwy zaprasza na „PIWO”.

O 21:00, godzinę później, niż dotąd, ale w niezmienionej formule startuje „Wieczór Radia TOK FM”, którego gospodarzami są Tomasz Kwaśniewski, Hanna Zielińska i Karolina Głowacka.

Nowości nie zabraknie także w weekend. W soboty, o 12:00, w „Programie Telewizyjnym” Wojciech Krzyżaniak zdradza, na co warto zwrócić uwagę w polskiej i zagranicznej telewizji.

O 22:00 w „Między słowami” szef muzyczny stacji, Kamil Wróblewski prezentuje utwory ze znakiem jakości TOK FM.

W niedzielę nowości już od rana: od 7:00 - tak jak w soboty - na „Poranek Radia TOK FM” zaprasza Paweł Sulik.

O 9:00, po latach nieobecności, powraca na antenę TOK FM Dorota Sumińska i jej kultowy program „Wierzę w zwierzę”.

Niedzielne popołudnie rozpoczyna o 13:00 Paweł Sito nową audycją „Transformacja”, w której mówi o zmianach – w życiu, społeczeństwie i na świecie.

O 15:00  Ewa Łętowska, Ewa Siedlecka i Ewa Podolska rozmawiają o prawie.

- W nowej ramówce Radia TOK FM udało nam się osiągnąć równowagę między nowościami, a lubianymi i popularnymi programami znanymi już z anteny naszej stacji. Bardzo się cieszę, że aż tyle znakomitości, autorytetów ze świata kultury, mediów i prawa zgodziło się poprowadzić nowe programy, i że już za kilka dni dołączą do unikalnego w polskim pejzażu medialnym zespołu publicystów i dziennikarzy, z którymi mamy przyjemność współpracować w naszej stacji - mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

W dni powszednie w programie pozostają codzienne felietony Piotra Adamczewskiego „Na apetyt Adamczewski”, „Pierwszy program gospodarczy” oraz dwa wydania „Raportu gospodarczego” Macieja Głogowskiego, „Codzienny magazyn motoryzacyjny” Jacka Balkana i Sławka Paruszewskiego, „Jeszcze więcej sportu” w poniedziałki i środy, piątkowa „Kultura na weekend”, a także „Informacje” kulturalne, sportowe i gospodarcze.

W sobotę nie zabraknie magazynu „Skołowani” Agaty Kowalskiej i Krzysztofa Woźniaka, programu Pawła Sulika „Los Polandos”, „Magazynu motoryzacyjnego”, „Sztuki Życia” Hanny Zielińskiej, programu o książkach „Poczytalni”, oraz audycji Ewy Podolskiej „Tok, Tok na Wysokich Obcasach” i „Zielono mi”. Sobotnie wieczory rozpoczyna „Z niejednego pieca” Wojciecha Olszaka i Cezarego Łasiczki, a kończy „WWW Jazz” Ryszarda Wojciula.

W niedzielę w Radiu TOK FM na program o podróżach „Światowidz” zaprasza Maciej Jarząb, do „Strefy Szefa” - Marzena Mazur, a Ewa Podolska proponuje „Tok myślenia”, „U Doktora” i „Więcej niż kino”. Gospodarzem dwugodzinnego „Przy niedzieli o sporcie” jest Przemysław Iwańczyk ze Sport.pl, a „Lekcji religii” - Cezary Łasiczka. „Wywiad pogłębiony” zastąpi „Rozmowy o pomaganiu” Anny Wacławik-Orpik, a niedzielny wieczór kończy program „Lepiej późno niż wcale” Katarzyny Szustow, Krzysztofa Tomasika i Mariusza Kurca.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

TOK FM o sobie

Radio TOK FM jest pierwszym polskim radiem informacyjnym. Nadaje w 17 miastach, zapewniając słuchaczom rzetelną, wyczerpującą informacją o Polsce i świecie oraz profesjonalną publicystykę. W programach Radia TOK FM występują najbardziej znani polscy dziennikarze i eksperci. W sieci działa portal informacyjny Tokfm.pl publikujący materiały przygotowywane przez dziennikarzy multimedialnego newsroomu Radia TOK FM i portalu Gazeta.pl: autorskie materiały reporterskie, relacje wideo i audio oraz informacje z ostatniej chwili.

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie