"Prawda nas zaboli" - nowy program Piotra Najsztuba w Radiu TOK FM

b_150_120_16777215_00_images_piotr-najsztub-tok-fm.jpg

30 września br. Radio TOK FM wprowadzi jesienną ramówkę. W niej m.in. nowe pasmo publicystyczne, którego gospodarzami będą Piotr Najsztub, Agnieszka Lichnerowicz i Mikołaj Lizut. Nowością będzie także program Stefana Bratkowskiego "Z boku".
 
Już od najbliższego poniedziałku w Radiu TOK FM codziennie w godz. 15:00 - 16:40 pojawi się nowe pasmo publicystyczne. W poniedziałki na program "Prawda nas zaboli" zaprasza Piotr Najsztub. Od wtorku do czwartku Agnieszka Lichnerowicz poprowadzi audycję "Światopogląd", a w piątek "PIWO, czyli program informacyjny, wesoły, opiniotwórczy" - Mikołaj Lizut.
 
W dni powszednie o 16:40 na antenie pojawi się "Program dla gospodarki" Macieja Głogowskiego, następnie o 17:00 - magazyn reporterów Radia TOK FM "Godziny Szczytu" Bartosza Dąbrowskiego, po nim o 17:40 - "Kultura osobista" Patrycji Wanat. W godz. 18:00-19:20 nadawany będzie "Post factum" - program Agaty Kowalskiej i Pawła Sulika, a później - codzienny magazyn sportowy "Jeszcze więcej sportu", który od poniedziałku do czwartku prowadzi Kacper Merk, a w piątek Przemysław Iwańczyk ze Sport.pl. O 19:40 w Radiu TOK FM można będzie usłyszeć - jak dotychczas - "Codzienny Magazyn Motoryzacyjny" Jacka Balkana i Sławomira Paruszewskiego.
 
Nowością w Salonie Radia TOK FM jest program "Z boku", na który w każdy piątek po 20:00 zaprasza Stefan Bratkowski. - "Od następnego tygodnia będę miał możliwość kontaktu ze słuchaczami TOK FM - radiostacji, którą bardzo cenię, więc propozycja ta sprawiła mi dużą radość" - mówi Stefan Bratkowski. 
W pozostałe dni tygodnia gospodarzami Salonu będą dotychczasowi prowadzący. - "To dla mnie prawdziwy zaszczyt, że Joanna Solska, Wiktor Osiatyński, Daniel Passent i Tomasz Raczek zgodzili się kolejny sezon poprowadzić swoje programy na antenie Radia TOK FM i wielka radość, że do tak wspaniałego grona autorów dołączą Stefan Bratkowski oraz Piotr Najsztub" - dodaje redaktor naczelna stacji Kamila Ceran. 
 
Na sobotnie i niedzielne przedpołudnie w Radiu TOK FM od października zapraszają na zmianę Karolina Głowacka i Paweł Sulik. Ponadto, w soboty po 21:00 nadawany będzie nowy program popularnonaukowy Oli i Piotra Stanisławskich z portalu "CrazyNauka.pl". W samo południe w niedzielę pojawi się nowy program interwencyjny Anny Gmiterek-Zabłockiej, o 19:00 "Książki - magazyn do czytania" Pawła Goźlińskiego, a o 23:00 program filmowy "Do zobaczenia" Patrycji Wanat.
 
Bez zmian na antenie Radia TOK FM nadawane będą pozostałe pasma - od Pierwszego Śniadania, przez Poranek Radia TOK FM, Off-Czarek i Połączenie, po Wieczór w Radiu TOK FM.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

TOK FM o sobie

Radio TOK FM jest pierwszym polskim radiem informacyjnym. Nadaje w 17 miastach, zapewniając słuchaczom rzetelną, wyczerpującą informacją o Polsce i świecie oraz profesjonalną publicystykę. W programach Radia TOK FM występują najbardziej znani polscy dziennikarze i eksperci. W sieci działa portal informacyjny Tokfm.pl publikujący materiały przygotowywane przez dziennikarzy multimedialnego newsroomu Radia TOK FM i portalu Gazeta.pl: autorskie materiały reporterskie, relacje wideo i audio oraz informacje z ostatniej chwili.

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie