Tomasz Skory laureatem studenckich MediaTorów 2013

b_150_120_16777215_00_images_tomasz_skory.jpgDziennikarz RMF FM Tomasz Skory został laureatem studenckiego plebiscytu MediaTory 2013 w kategorii Torpeda. Nagroda w tej kategorii przyznawana jest "za udowadnianie, że szybkość i rzetelność nie muszą się wykluczać".


Mocnym radiowym akcentem zakończyła się tegoroczna edycja MediaTorów - plebiscytu, w którym od 2007 roku studenci dziennikarstwa z całej Polski nagradzają najważniejsze i najbardziej wartościowe, ich zdaniem, zjawiska w polskich mediach. Podczas 7. Gali MediaTorów, która odbyła się 7 grudnia 2013 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, nagrodzono dziennikarza RMF FM.

Jak czytamy w uzasadnieniu, Tomasz Skory został wyróżniony za "celne i odważne komentarze zarówno na antenie radia, jak i na portalach społecznościowych, na temat bieżących spraw toczących się w Polsce i za granicą oraz za codzienny >Subiektywny przegląd prasy< na RMF24.pl, w którym inteligentnie i z dużym poczuciem humoru przedstawia najważniejsze tematy dnia".

Laureatami pozostałych kategorii w tym roku zostali: ks. Adam Boniecki (w najważniejszej kategorii: AuTorytet), Michał Krzymowski (NawigaTor), Mariusz Szczygieł (DetonaTor), Filip Chajzer (AkumulaTor), Agata Grzybowska i Wojciech Karpieszuk (ObserwaTor), dziennikarze, którzy odeszli z Uważam Rze (ProwokaTor), program "Wszystko o Kulturze" (InicjaTor) i Piotr Vagla Waglowski (ReformaTor).

Organizatorem Plebiscytu jest Stowarzyszenie MediaTory i Koło Naukowe Studentów Dziennikarstwa UJ. Plebiscyt od początku istnienia objęty jest Honorowym Patronatem Rektora UJ. W tym roku do głosowania uprawnionych było blisko 15 tys. studentów z 19 publicznych i prywatnych uczelni.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

RMF FM o sobie

RMF FM jest liderem słuchalności w komercyjnej grupie słuchaczy radia (osoby w wieku 16-49 lat). Udział w czasie słuchania w tej grupie docelowej to obecnie 29,3%, natomiast zasięg dzienny stacji wśród osób w tym wieku wynosi 35,9%.
 

Źródło: Radio Track MillwardBrown SMG/KRC; 06.2012–08.2012; udział w czasie słuchania, zasięg dzienny; TG: osoby w wieku 16-49 lat, 12676.

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie