W piątek i sobotę Trójka przenosi się do Sopotu. Otwarcie Placu

b_150_120_16777215_00_images_wojciech-mlynarski.jpg20 września w Sopocie odbędzie się oficjalne otwarcie Placu Radiowej Trójki. Uroczystego przecięcia wstęgi dokona sam Wojciech Młynarski. W piątek i sobotę wiele programów Trójki nadawanych będzie z nad morza.

 

Sopot to kolejne, po Szklarskiej Porębie, Warszawie, Augustowie, miasto, w którym Trójka w sposób szczególny zaznaczy swoją obecność. Tym razem nie będzie to ani nazwa ulicy, ani ławeczka, ale plac, który mieści się u zbiegu ulic Haffnera i Bohaterów Monte Cassino.

Program 3 przygotował dla mieszkańców Sopotu, turystów oraz słuchaczy Trójki jeszcze wiele innych niespodzianek. 20 i 21 września właśnie na Placu Radiowej Trójki będzie można spotkać znakomitą ekipę dziennikarzy, a wśród nich: Marka Niedźwieckiego, Piotra Barona, Jana Chojnackiego, Piotra Metza, Barbarę Marcinik, Justynę Mączkę, Piotra Stelmacha, Tomasza Żądę, Mariusza Owczarka, Dariusza Bugalskiego, Pawła Sołtysa, Gabrielę Darmetko oraz Magdę Jethon.

Już od godziny 9.00 w piątek, 20 września, w specjalnym studiu, na radiowym placu, na słuchaczy Trójki czekać będzie Piotr Baron, który poprowadzi LP3. Od 13.00 Tomasz Żąda będzie spełniał życzenia mieszkańców Sopotu w Muzycznej Poczcie UKF. A wieczorem, o 19.00 Marek Niedźwiecki z Placu Radiowej Trójki poprowadzi Listę Przebojów, podczas której nastąpi oficjalne otwarcie placu z udziałem Wojciecha Młynarskiego. O 15.00, w piątek zapraszamy wszystkich na plac, do naszego plenerowego studia, na autorskie spotkanie z Piotrem Metzem, a o 16.00 z Piotrem Baronem.

Plac Radiowej Trójki to nie jedyne miejsce w Sopocie, z którym kojarzyć się będzie Program 3.

W kawiarni Zaścianek, przy ul. Haffnera 3 (tuż przy Placu) będzie można napić się kawy, herbaty, czekolady, a nawet zjeść coś słodkiego polecanego przez naszych dziennikarzy. W menu kawiarni znajdzie się Latte z gorącym mlekiem według Marka Niedźwieckiego, bananowa kawa mrożona Piotra Barona czy gorąca szarlotka z lodami, którą mało obiektywnie kusić będzie Mariusz Owczarek. Z kawiarni Zaścianek nadawane będą również dwie audycje. 20 września o 22.00 swoją „OFFensywę” rozpocznie Piotr Stelmach, a 21 września o godz. 10.00 Jan Chojnacki poprowadzi „Jankomanię”.

W weekend odsłonięta zostanie także kultowa, angielska budka telefoniczna, która będzie atrakcją tego miejsca już na dobre. Z budki będzie można zadzwonić do Programu 3 (22 333 33 33).

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie