Zbliża się pierwszy Bal Radiowca! Wystąpi zespół LemON

 
b_150_120_16777215_00_images_lemon-zespol.jpgW październiku odbędzie się pierwszy w historii Bal Radiowca z udziałem dziennikarzy i dyrektorów stacji radiowych. Podczas uroczystości wręczone zostaną Radiofony - nowe nagrody dla dziennikarzy radiowych. Muzycznym wydarzeniem będzie koncert zespołu LemON. Na uroczystość zaprasza LubieRadio.pl i fundacja "Mam Marzenie".
 
Radiowcy w końcu doczekali się swojej branżowej imprezy. - Radio to dla wielu dziennikarzy nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Stąd pomysł na zorganizowanie wyjątkowej uroczystości dla radiowców z całej Polski - mówi Bartosz Kańtoch, redaktor naczelny LubieRadio.pl i pomysłodawca wydarzenia. - To nie tylko okazja do spotkania radiowców z innych stacji, ale także możliwość pomocy potrzebującym. - dodaje. W trakcie uroczystości zbierane będą środki na podopiecznych fundacji "Mam Marzenie", spełniającej marzenia dzieci, które cierpią na choroby zagrażające życiu. Ambasadorem i wolontariuszem fundacji jest aktorka Małgorzata Kożuchowska.
 
Podczas Balu wręczone zostaną Radiofony 2013 - nowe nagrody na polskim rynku, będące wyróżnieniem radiowców za ich pracę oraz dokonania dziennikarskie. Na stronie www.Radiofony.pl można zgłaszać kandydatów w 7 kategoriach: Dziennikarz radiowy, Dziennikarka radiowa, Prezenter radiowy, Prezenterka radiowa, Autor materiału dźwiękowego, Autor audycji radiowej i Osobowość radiowa. Nominowanych we wszystkich kategoriach poznamy we wrześniu podczas specjalnej konferencji prasowej. Tym samym rozpocznie się ogólnopolskie głosowanie. O wyniku plebiscytu zadecydują sami radiosłuchacze.
 
Muzyczną gwiazdą Balu Radiowca będzie grupa LemON, którego oba single z debiutanckiej płyty ,,Będę z Tobą” i ,,Napraw” zdobyły szczyty radiowych list przebojów. "To zespół, który ma jakąś szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu." - mówił o zespole Adam Sztaba. Na Balu wystąpią także Kasia Grzesiek z grupą TakLoopNie oraz kobiece trio Singin' Birds.
 
Udział w wydarzeniu potwierdzają prezenterzy, dziennikarze oraz dyrektorzy rozgłośni. - W Polsce jest 200 stacji radiowych! To duże, fajne środowisko, pełne niezwykłych osobowości, które w innych "dziennikarskich" wydarzeniach traktowane było dotychczas nieco po macoszemu - twierdzi Mikołaj Lizut, szef Radia Roxy. Przyznaje jednoczenie, że bardzo tęsknił za podobną inicjatywą.
 
Na Balu Radiowca pojawi się także Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje. - Radiowcy powinni się wspierać i spotykać, a skoro nie mogą się odwiedzać nawzajem w stacjach, bo to trochę źle wygląda, to dobrze, że będzie okazja, żeby pogadać i dobrze zabawić na neutralnym gruncie - zaznacza z uśmiechem radiowiec.
 
Informacja o Balu ucieszyła Radomira Wita z Radia ZET: - Wielu radiowców znamy tylko z głosu. Fajnie będzie ich poznać osobiście. - przyznaje prezenter i zapewnia, że na Balu Radiowca na pewno się pojawi.
 
Bal Radiowca odbędzie się 14 października 2013 roku w warszawskim klubie Zinc. Sponsorem wydarzenia jest studio dźwiękowe Mac-Dex. Szczegóły odnośnie Balu można znaleźć na stronie www.BalRadiowca.pl
 
Posłuchaj programu RiPiT z udziałem Igora Herburta, wokalisty grupy LemON:

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie