Voice Band z Sonią Bohosiewicz na żywo w RDC

b_150_120_16777215_00_images_SBohosiewicz_foto.jpg

W nowym roku Polskie Radio RDC kontynuuje cykl koncertów z udziałem publiczności. Kolejną edycję rozpocznie koncert Voice Band z gościnnym udziałem Soni Bohosiewicz. Wydarzenia będzie można wysłuchać, tak jak dotychczas, na antenie RDC. Dodatkową atrakcją będzie transmisja na stronie internetowej RDC oraz na Facebook’u.

 

Koncert Voice Band z gościnnym udziałem Soni Bohosiewicz odbędzie się w czwartek (31 stycznia br.) o godz. 18.00 w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7. Będzie to wyjątkowa okazja by poczuć stylistykę popularnych chórów męskich okresu międzywojennego, która stała się inspiracją do stworzonych przez grupę nowoczesnych aranżacji znanych i oryginalnych piosenek.

Voice Band jest nowatorskim przedsięwzięciem na polskiej scenie muzycznej XXI w. Zespół powstał z inicjatywy Arkadiusza Lipnickiego i zadebiutował w Piwnicy Artystycznej „Przechowalnia” w Łodzi. 3 kwietnia 2012 r. grupa wydała debiutancki album „W siódmym niebie”, którego produkcją zajęła się siostra założyciela zespołu - Anita Lipnicka. Piosenkarka wykonuje również gościnnie cztery utwory na płycie. W skład grupy wchodzą: Tomasz Warmijak (1 tenor), Arek Lipnicki (2 tenor), Grzegorz Żołyniak (baryton), Piotr Widlarz (bas) oraz Wacław Turek (akordeon). Gościnnie w kilku koncertowych utworach zaśpiewa piosenkarka i aktorka - Sonia Bohosiewicz.

Sonia Bohosiewcz ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Była aktorką Teatru Starego oraz Teatru Słowackiego w Krakowie, od kilku lat związana jest z Grupą Rafała Kmity. W 2012 r. zasiadała w jury drugiej edycji „Bitwy na głosy” (TVP2).

Bilety na koncert będą do zdobycia na antenie RDC. Wszyscy Ci, którzy nie będą mieli możliwości osobistego uczestniczenia w koncercie, będą mogli wysłuchać bezpośredniej transmisji na antenie stacji w czwartek, o godz. 18.00, śledzić występ na stronie internetowej rdc.pl lub na facebookowym fanpage’u RDC.

Dotychczas w ramach cyklu, ze swoim repertuarem wystąpili: Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Monika Kuszyńska, KASIA. Przed świętami, trio Alicja Majewska, Anna Pietrzak i Zbigniew Wodecki, zaprezentowało koncert „Gwiazdo leć, kolędo leć”. W każdy czwartek na antenie Polskiego Radia RDC, o godz. 18:00, emitowany jest cykl Koncerty RDC. Do tej pory zagrało wiele znanych gwiazd a także debiutowały cenione zespoły m.in. Elektryczne Gitary, Wanda i Banda, Kobranocka, Audiofeels, Golden Life, Magda Piskorczyk, Krzysztof „Jary” Jaryczewski, Rezerwat, Plateau. W każdy ostatni czwartek miesiąca na antenie Polskiego Radia RDC emitowane są specjalne Koncerty Gwiazd z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej z udziałem publiczności.

Polskie Radio RR w Warszawie „Radio dla Ciebie” nadaje program na obszarze województwa mazowieckiego: Warszawa 101 MHz; Płock 101,9 MHz; Ostrołęka 100,8 MHz; Siedlce 103,4 MHz; Radom 89,1 MHz; Ostrów 87,6 MHz

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie