Gorące Lato z Radiem Zet

b_150_120_16777215_00_images_Radio_ZET-logo.png

Od 1 lipca Radio ZET wprowadza letnią ramówkę. W tym roku na słuchaczy czeka mnóstwo wakacyjnych zabaw i akcji pod hasłem „Lato ZET”, a także największe przeboje na lato.

 

Tradycyjnie o 6.00 od poniedziałku do piątku słuchaczy pobudzi program „Dzień Dobry Bardzo”. Od 10.00 do 22.00 Radio ZET będzie grać pod hasłem „Lato ZET”. Program poprowadzą wymiennie Tomasz Florkiewicz, Agnieszka Kołodziejska, Piotr Sworakowski i Marcin Wojciechowski. Od 22.00 do 0.00 Radio ZET zaprosi na „Przeboje! …bez gadania”, czyli największe muzyczne hity non-stop.

 

W ramówce znajdą się również: wakacyjne wcielenie Kamila Nosela, czyli „A ja na to jak na lato – wakacyjne wkręty Nosela”, niedzielne „Biegaj z nami” przygotowywane przez Michała Korościela i Damiana Michałowskiego, „100 odjazdowych miejsc na lato” Rafała Turowskiego, a o propozycjach filmowych na lato opowie Agnieszka Kołodziejska w „MultikinoZETce”. W soboty między 18.00 a 20.00 Marcin Wojciechowski poprowadzi wakacyjną „Listę przebojów Radia ZET”.

 

Gospodarzem weekendowego „Dzień Dobry Bardzo” będzie Tomasz Kasprzyk. Od 10.00 do 22.00 program „Lato ZET” prowadzony wymiennie m.in. przez Radomira Wita, Rafała Turowskiego, Pawła Szreibera i Piotra Sworakowskiego. W niedziele od 10.00 do 14.00 pojawi się Beata Pawlikowska ze „Światem według blondynki”.

 

 

Gość Radia ZET” Moniki Olejnik będzie emitowany do 11 lipca. Wróci po wakacyjnej przerwie.

 

Uzupełnieniem letniej ramówki Radia ZET będą liczne aktywności w ramach „Lato ZET”, z których relacje będzie można usłyszeć na antenie. Wśród nich: trasa koncertowa „Lato ZET i Dwójki”, na której wystąpią m.in. Patrycja Markowska, Margaret, Rafał Brzozowski, Ania Wyszkoni, De Mono, Sylwia Grzeszczka, Łukasz Zagrobelny i wielu innych; „Citroen ZET Tour”, czyli eventy w Sopocie, Szczyrku, Zakopanem i Łebie, a tam moc atrakcji z zabawami, konkursami i pokazami z zakresu bezpieczeństwa na czele. Radio ZET będzie też namawiać do aktywnego wypoczynku. „Active Summer” to akcja, z którą odwiedzimy siedem nadmorskich kurortów. Nie zabraknie rodzinnych konkurencji, zabaw z nagrodami i zajęć fitness. Codziennie pod hasłem „Rodzina do kina” w „Dzień Dobry Bardzo” i po 18.00 prowadzący będą rozdawać rodzinne zaproszenia do sieci kin Multikino. Słuchacze wybiorą również przebój lata wszechczasów i będą mieli możliwość wzięcia udziału w licznych konkursach z nagrodami.

 

 

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie