Kuba Wojewódzki nie przechodzi do Radia Roxy. Dlaczego media dały się nabrać?

b_150_120_16777215_00_images_Kuba_Wojewdzki.jpgDługo można wymieniać media, które "nabrały" się na insynuację Kuby Wojewódzkiego o rzekomym przejściu z Eski Rock do Radia Roxy. LubieRadio.pl potwierdza - dziennikarz TVN nie będzie nowym prowadzącym w Radiu Roxy.

Portal LubieRadio.pl jako pierwszy oficjalnie dementował pogłoski o nowej pracy Kuby Wojewódzkiego. Nieprawdziwe okazały się medialne doniesienia po wtorkowym programie TVN, w którym dziennikarz zasugerował, że będzie pracować razem z Tymonem Tymańskim. Mimo informacji na LubieRadio.pl, które zaprzeczały tym doniesieniom, niektóre media nadal powtarzały błędne informacje.

Gościem ostatniego programu "Kuba Wojewódzki" na antenie TVN był muzyk i prowadzący "Ranne Kakao" w Radiu Roxy Tymon Tymański. - To jest niesamowite, że my będziemy pracować w radiu razem. Bardzo się cieszę - powiedział w pewnym momencie Wojewódzki do swojego gościa, który odparł na to: - Będziesz pracował jako nasz realizator. Możesz ewentualnie pracować jako nasz wydawca, bo jesteś obcykany w te klocki. Znasz się. Bo jako konferansjer, nawijacz, to nie bardzo, bo już stary jesteś - zażartował Tymański.

Na podstawie tej wymiany zdań media zaczęły spekulować o przejściu Kuby Wojewódzkiego do Radia Roxy. Długo można wymieniać serwisy, który na zasadzie "kuli śniegowej" powtarzały nieprawdziwe informacje, w tym nie tylko tabloidy i serwisy plotkarskie, ale także, opiniotwórcze gazety i portale informacyjne - także te, które na co dzień zajmują się tematyką medialną.

- Obecnie nie liczy się wiarygodność. Ważne, aby pojawiła się jakakolwiek informacja na ciekawy temat. - mówi czytelnik portalu LubieRadio.pl. - Ludzi nie interesuje, czy news jest sprawdzony. Wystarczy, że coś się dzieje. - dodaje.

Tymon Tymański z Piotrem Kędzierskim prowadzą w Radiu Roxy poranną audycję “Ranne kakao”, nadawaną w dni powszednie w godz. 7-10. Radio Roxy nadaje obecnie w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Śląsku i Zagłębiu, Poznaniu, Opolu i Bydgoszczy.

Kuba Wojewódzki z końcem roku przestanie prowadzić poranne “Zwolnienie z WF-u” na antenie ESKI Rock. Dyrekcja stacji rozstaje się nie tylko z Kubą Wojewódzkim, ale także Czesławem Mozilem, Marcinem Bisiorkiem, a ostatnio także Jarkiem Wendrowskim. Zwolnienia tłumaczone są oszczędnościami oraz zmianą strategii stacji ESKA Rock, która nadawać ma tylko w Warszawie.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie