11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja ...
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów ...
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 ...
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od ...
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu ...
11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. Project managerem strony Iloveradio.pl został Bartosz Kańtoch, założyciel LubieRadio.pl.
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów plenerowych. W cyklu imprez, organizowanych przez Radio ESKA we współpracy z miastami, wezmą udział wykonawcy dobrze znani słuchaczom z anteny Radia ESKA.
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 maja. Muzycy zapowiadają 16 kawałków, czyli ponad 70 min. nowoczesnej, góralskiej muzyki. Płytę poleca LubieRadio.pl.
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od męskiego masażu, a Korościel „kradnie” słuchaczce ogórka. W radiu do wakacji dwie ekipy prowadzących będą walczyć o słuchaczy.
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu Radiowca! Kto zagra jako polski support? Zwycięzcę wyłoni ogólnopolski konkurs.

Polskie Radio zadowolone z tegorocznego "Lata z Radiem"

b_150_120_16777215_00_images_1af4919c089655052e1c18156890a5b578f265953964342.jpgNajwiększa letnia trasa koncertowa w Polsce dobiegła końca. Za nami 20 weekendowych występów z udziałem 22 największych gwiazd polskiej muzyki. Wspaniała publiczność nie zawiodła i tym razem – wspólnie z Pierwszym Programem Polskiego Radia bawiło się prawie pół miliona osób - informuje Polskie Radio.

 

Tegoroczna trasa Radiowej Jedynki rozpoczęła się 22 czerwca w Uniejowie, a zakończyła 25 sierpnia w Jeleniej Górze. Niekwestionowanym liderem frekwencyjnym wśród odwiedzonych miejscowości okazał się Tarnobrzeg – w imprezie uczestniczyło aż 45 tysięcy miłośników „Lata z Radiem”. Rekordy padły również w Zamościu i Jeleniej Górze, gdzie bawiło się odpowiednio 40 i 30 tysięcyosób. To znacznie lepszy wynik niż w ubiegłym roku – rekordzista „Lata z Radiem” 2012, Zamość, mógł się wówczas pochwalić ponad 30-tysięczną publicznością.

Podczas tegorocznych imprez, oprócz doskonałej zabawy w towarzystwie zaproszonych artystów i niezastąpionych prowadzących – Romana Czejarka i Bogdana Sawickiego, na fanów Radiowej Jedynki czekały dodatkowe niespodzianki. Na Jeziorze Tarnobrzeskim rozegrane zostały regaty o Puchar „Lata z Radiem”, natomiast w Wałczu na jeziorze Bytyń Wielki walczono o Puchar Pierwszego Programu Polskiego Radia. W Stegnie, na Bulwarze Radiowej Jedynki, imprezę poprzedziło uroczyste odsłonięcie wyjątkowej ławeczki dedykowanej audycji „Kronika Sportowa Polskiego Radia”. Natomiast w Gnieźnie podczas koncertów „Lata z Radiem” wykonano specjalne pamiątkowe zdjęcie 3D, które trafi na ekspozycję trójwymiarowych fotografii, znajdującą się na gnieźnieńskim rynku.

W tym roku „Lato z Radiem” odwiedziło 20 miejscowości w całej Polsce, w koncertach wzięła udział plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Ryszard Rynkowski, Perfect, Doda, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Patrycja Markowska, Enej, Ania Wyszkoni, Myslovitz, Afromental, De Mono, Stachursky, Bracia, Blue Café, Łukasz Zagrobelny, Pectus, Loka, Formacja Nieżywych Schabuff, K.A.S.A. i Hamak Band. Podczas imprez nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych słuchaczy, którzy dzięki zabawnym występom Robi Show m.in. poznali niezapomniane wiersze Brzechwy i Tuwima. Ponadto wszyscy ciekawi pracy dziennikarza radiowego zgłębili jej tajniki w studiu plenerowym Pierwszego Programu Polskiego Radia, którym przez dwa miesiące opiekowała się Karolina Rożej.

Trasa koncertowa „Lata z Radiem” dobiegła końca, ale audycja pozostanie na antenie Radiowej Jedynki do 22 września. Serdecznie zapraszamy do słuchania codziennie – od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie