11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja ...
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów ...
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 ...
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od ...
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu ...
11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. Project managerem strony Iloveradio.pl został Bartosz Kańtoch, założyciel LubieRadio.pl.
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów plenerowych. W cyklu imprez, organizowanych przez Radio ESKA we współpracy z miastami, wezmą udział wykonawcy dobrze znani słuchaczom z anteny Radia ESKA.
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 maja. Muzycy zapowiadają 16 kawałków, czyli ponad 70 min. nowoczesnej, góralskiej muzyki. Płytę poleca LubieRadio.pl.
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od męskiego masażu, a Korościel „kradnie” słuchaczce ogórka. W radiu do wakacji dwie ekipy prowadzących będą walczyć o słuchaczy.
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu Radiowca! Kto zagra jako polski support? Zwycięzcę wyłoni ogólnopolski konkurs.

Trójka w Katowicach – OFF Festival na antenie Programu 3

b_150_120_16777215_00_images_polskie-radio-trojka-logo.jpg

Pierwszy weekend sierpnia będzie obfitował w muzyczne wydarzenia. Jednym z najważniejszych będzie OFF Festival – katowickie święto muzyki alternatywnej, od początku wspierane przez Program 3 Polskiego Radia. Jako patron medialny, także i w tym roku Trójka relacjonować będzie wszystkie najważniejsze wydarzeniaśląskiej imprezy.

Przez cały czas trwania festiwalu, od 2 do 4 sierpnia, trójkowa OFF-owa ekipa dziennikarzy będziena bieżąco informować słuchaczy o przebiegu imprezy. Dzięki audycjom, nadawanym na żywo z Doliny Trzech Stawów, miłośnicy festiwalu będą mieli okazję usłyszeć relacje z licznych festiwalowych wydarzeń czy wysłuchać opinii uczestników OFF Festivalu.

Na początek Grzegorz Hoffmann poprowadzi specjalne OFF-owe wydanie „Fest Programu” (piątek, 2 sierpnia, godz. 13.00), a Piotr Stelmach zaprosi na festiwalową „Offensywę” (piątek, godz. 22.00). Atmosferę OFF Festivalu będzie można poczuć na antenie Programu 3 takżew sobotę, 3 sierpnia.Od godziny 15.00 słuchaczom towarzyszyć będzie Anna Gacek i„Myśliwiecka 3/5/7”, a następnie Piotr Metz poprowadzi z Katowic„Listę Osobistą” (godz. 19.00).

 

Na antenie nie zabraknie także relacji – trójkowy reporter Łukasz Karusta będzie je nadawać prosto z katowickiej imprezy. Pojawią się one w audycjach „Zapraszamy do Trójki”, „Piosenki bez granic” oraz w serwisach informacyjnych w dniach trwania festiwalu.

 

OFF Festival to jeden z najważniejszych festiwali alternatywnych w Polsce, który tradycyjnie już odbywa się w sierpniu. Impreza powstała w 2006 roku w Mysłowicach z inicjatywy Artura Rojka, pomysłodawcy i organizatora festiwalu. Od trzech lat OFF organizowany jest w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Trójka, jako patron medialny wydarzenia, jest od początku silnie związana ze śląską imprezą. W tym roku na festiwalowej „Scenie Trójki” wystąpią artyści rekomendowani przez dziennikarzy muzycznych Programu 3, tacy jak: Mikal Cronin, AlunaGeorge, Jens Lekman, Julia Holter czy Fucked Up.

 

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie