11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja ...
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów ...
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 ...
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od ...
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu ...
11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. Project managerem strony Iloveradio.pl został Bartosz Kańtoch, założyciel LubieRadio.pl.
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów plenerowych. W cyklu imprez, organizowanych przez Radio ESKA we współpracy z miastami, wezmą udział wykonawcy dobrze znani słuchaczom z anteny Radia ESKA.
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 maja. Muzycy zapowiadają 16 kawałków, czyli ponad 70 min. nowoczesnej, góralskiej muzyki. Płytę poleca LubieRadio.pl.
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od męskiego masażu, a Korościel „kradnie” słuchaczce ogórka. W radiu do wakacji dwie ekipy prowadzących będą walczyć o słuchaczy.
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu Radiowca! Kto zagra jako polski support? Zwycięzcę wyłoni ogólnopolski konkurs.

„Kawa Dyplomatyczna” – nowa audycja na antenie PR 24

b_150_120_16777215_00_images_polskie-radio-24.jpg

Internetowe Polskie Radio 24 zaprasza w każdy wtorek o godz. 17.00 na „Kawę Dyplomatyczną” – nową audycję Grzegorza Dziemidowicza. Dziennikarz radiowy i dyplomata, były ambasador w Egipcie i Grecji, wspólnie z zaproszonymi gośćmi zgłębia sekrety dyplomacji i tajniki polityki międzynarodowej.

Do rozmowy w „Kawie Dyplomatycznej” zapraszani są eksperci, którzy od wielu lat zajmują się tematyką stosunków międzynarodowych. Są wśród nich zarówno specjaliści badający ten temat,jak
i osoby, które brały lub biorą czynny udział w życiu dyplomatycznym. Podczas prawie godzinnej audycji goście Grzegorza Dziemidowicza dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, przedstawiają opinie, a także dyskutują ze słuchaczami. Autor „Kawy Dyplomatycznej” nie skupia się wyłącznie na bieżących wydarzeniach, ale stara się w rzetelny sposób przedstawić problematykę międzynarodową.

Gośćmi Grzegorza Dziemidowicza byli do tej pory: dr Andrzej Karkoszka– ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego, dr George Yacoub –arabista, specjalista ds. sytuacji w Syrii, Jan Piekło– dyrektor Fundacji Współpracy Polsko-Ukraińskiej, Jerzy Skuratowicz – jeden z najwyższych rangą Polaków pracujących w strukturach ONZ oraz Ksawery Burski – polski sinolog i dyplomata, ambasador RP w Indonezji, Singapurze i Chinach.

Grzegorz Dziemidowicz – dyplomata, zastępca kierownika Akademii Służby Zagranicznej i Dyplomacji Collegium Civitas, były dyrektor Akademii Dyplomatycznej MSZ i wicedyrektor Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych. Ambasador nadzwyczajny i pełnomocnyRP w Egipcie (1994-1999) oraz Grecji (2001-2005). Pracował w Ministerstwie Spraw Zagranicznych m.in. jako rzecznik oraz dyrektor Departamentu Systemów Informacji. Posiada także doświadczenie dziennikarskie, radiowe i telewizyjne redaktor, a następnie kierownik działu zagranicznego „Wiadomości” w TVP.
Z Polskim Radiem związany od roku 1969. Jako dziennikarz był długoletnim pracownikiem audycji „Sygnały Dnia” w Radiowej Jedynce.

 

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie