11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja ...
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów ...
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 ...
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od ...
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu ...
11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. Project managerem strony Iloveradio.pl został Bartosz Kańtoch, założyciel LubieRadio.pl.
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów plenerowych. W cyklu imprez, organizowanych przez Radio ESKA we współpracy z miastami, wezmą udział wykonawcy dobrze znani słuchaczom z anteny Radia ESKA.
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 maja. Muzycy zapowiadają 16 kawałków, czyli ponad 70 min. nowoczesnej, góralskiej muzyki. Płytę poleca LubieRadio.pl.
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od męskiego masażu, a Korościel „kradnie” słuchaczce ogórka. W radiu do wakacji dwie ekipy prowadzących będą walczyć o słuchaczy.
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu Radiowca! Kto zagra jako polski support? Zwycięzcę wyłoni ogólnopolski konkurs.

Andrzej Siezieniewski Człowiekiem Roku w Konkursie Kryształowych Anten Świata Mediów

b_150_120_16777215_00_images_polskie_radio.jpg

Prezes Zarządu Polskiego Radia S.A., Andrzej Siezieniewski, został uhonorowany tytułem Człowieka Roku w Konkursie Kryształowych Anten Świata Mediów organizowanym przez MM Conferences Polska. Wielka Gala Złotych i Kryształowych Anten Świata Mediów odbyła się 27 marca w hotelu Radisson Blu w Warszawie.Kapituła Konkursu Złotych i Kryształowych Anten Świata Mediów przyznała nagrodę Andrzejowi Siezieniewskiemu „za przywrócenie równowagi w Polskim Radiu S.A. "za odważną decyzję uruchomienia radiofonii cyfrowej oraz za uznanie międzynarodowe (Prezes jest pierwszym przedstawicielem polskiej radiofonii w kierownictwie [Executive Board] Międzynarodowej Unii Nadawców EBU)".
Jak stwierdził sam laureat: "Złote i Kryształowe Anteny to bez wątpienia prestiżowe nagrody, bardzo cenione przez polską branżę telekomunikacyjną i medialną. Wśród wielu kategorii najbardziej znaczące są wyróżnienia indywidualne przyznawane przez Kapitułę Konkursu złożoną przecież z wybitnych fachowców i profesjonalistów. Otrzymanie tytułu Człowieka Roku w Konkursie Kryształowych Anten Świata Mediów traktuję zatem jako osobisty sukces i docenienie mojej dotychczasowej pracy w Zarządzie Polskiego Radia S.A. Mam poczucie jednak, że jest to również nagroda dla całej naszej Spółki, dla wszystkich pracowników i jest efektem dostrzeżonych przez rynek naszych zeszłorocznych osiągnięć, zarówno na poziomie programowym, jaki i organizacyjnym oraz technologicznym. To wyróżnienie podkreśla rolę, jaką wciąż odgrywa Polskie Radio na polskim rynku medialnym, ile ma wciąż do zaoferowania i jak dobre perspektywy rozwoju przed sobą".

________________________________
Konkurs Złotych Anten Świata Telekomunikacji ma na celu wyróżnienie ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju rynku telekomunikacyjnego i mediów w Polsce, popularyzację najciekawszych produktów i rozwiązań, a także promocję polskiej myśli technicznej. Złote Anteny przyznawane są w różnych kategoriach (Człowiek Roku, Firma Roku, Wydarzenie Roku, Telefon Roku, Tablet Roku, Produkt Roku, Dostawca Rozwiązań dla Sektora Telekomunikacyjnego Roku, Kampania Promocyjna Roku) przez Kapitułę Konkursu, w skład której wchodzi ponad trzydziestu niezależnych ekspertów z rynku.  Nagrody otrzymują również najlepszy manager oraz osobowość roku, których działania przyczyniają się do rozwoju branży. 

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie