Rafał Ziemkiewicz w jesiennej ramówce Radia Plus

b_150_120_16777215_00_images_radio-plus.jpg

Ruszyła jesienna ramówka Radia Plus. W czwartkowe wieczory autorską audycję publicystyczną poprowadzi Rafał Ziemkiewicz.

 

Do grona redakcyjnego Radia Plus dołączył Rafał Ziemkiewicz – znany dziennikarz, publicysta i pisarz, który będzie gospodarzem czwartkowej audycji, nadawanej w ramach wieczornego pasma publicystycznego (poniedziałek - czwartek w godzinach 20:00-22:00). Pierwsza audycja zadebiutuje na antenie Radia Plus już 5 września. W tym sezonie w pozostałe dni gospodarzami pasma będą także publicyści Marek Zając oraz Piotr Zworski.

W tygodniu w paśmie porannym na antenie pojawi się cykl „Sedno Sprawy”, a w wieczornym audycja pt. „Nocne Światła” z udziałem słuchaczy i ekspertów. Weekendową ramówkę wzbogacą programy „Zawsze w Rytmie Mix” i „Na Tapecie Radia Plus”.

W ramach porannej audycji „Od Rana na Plusie”, prowadzonej przez Annę Zimoch, Konrada Piwowarskiego i Norberta Bieńkowskiego, pojawi się natomiast „Sedno Sprawy”, czyli poranna rozmowa na żywo, którą poprowadzi Jacek Prusinowski. Reporter Radia Plus codziennie ok. godz. 8:45 będzie rozmawiał z zaproszonym do studia gościem na bieżące tematy z zakresu polityki, gospodarki i spraw społecznych. 

Z kolei „Nocne Światła” to nowa audycja wieczorna, która będzie pojawiać się na antenie od poniedziałku do czwartku w godzinach 23:00-1:00. Program poprowadzi Paweł Krzemiński, dotychczas dziennikarz warszawskiej redakcji Radia Plus, który wraz z zaproszonym do studia gościem będzie odpowiadał na zgłoszenia telefoniczne słuchaczy i na antenie rozmawiał z nimi o ich problemach. W każdym programie weźmie udział ekspert – psycholog, socjolog, filozof lub duchowny.

W sobotnie wieczory w godzinach 20:00 - 23:00 Marcin Kotyński, gospodarz przedpołudniowego pasma, zaserwuje słuchaczom mix tanecznych przebojów z lat 80., 90. oraz współczesnych w audycji muzycznej „Zawsze w Rytmie Mix”. Z kolei w niedzielne popołudnia prowadzący wraz z Anną Zimoch, prezenterką porannego programu, będą sprawdzać co się dzieje w showbiznesie w nowej audycji lifestylowej „Na Tapecie Radia Plus”. W podsumowaniu każdego tygodnia znajdzie się m.in. przegląd prasy kolorowej i plotki o gwiazdach. W programie będą się też pojawiać goście związani z showbiznesem.  

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie