Radio Wawa kończy 21 lat: konkurs i kampania reklamowa

b_150_120_16777215_00_images_Radio_WAWA_kampania.jpgDziś rusza specjalny konkurs antenowy na antenie Radia WAWA, organizowany z okazji 21 urodzin stacji. Wraz z nim startuje kampania reklamowa, która będzie wspierać trwającą do 25 marca akcję antenową, zakończoną urodzinową imprezą dla słuchaczy.

W konkursie „21 kultowych artystów na 21 urodziny Radia WAWA” zadaniem słuchaczy jest wyszukiwanie na antenie stacji utworów wybranych polskich wykonawców. Konkursowe przeboje będą emitowane cztery razy dziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 przez kolejne cztery tygodnie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. jubileuszowe wydawnictwa płytowe, specjalne gadżety i zaproszenia na imprezę urodzinową Radia WAWA, która odbędzie się 25 marca w Warszawie. Partnerem akcji jest Hoop Cola.

Do tego dnia przewidziana jest także urodzinowa kampania promocyjna, obejmująca swoim zasięgiem działania w prasie (dzienniki i magazyny), Internecie oraz kinie (on screen i off screen), a także autopromocję na antenie Radia WAWA. Reklamy prasowe ukażą się w następujących tytułach: Gazeta Wyborcza, Super Express, Focus, Gala, Claudia, Cosmopolitan, Playboy, Dobre Wnętrze, M jak Mieszkanie i Moje Mieszkanie. Akcję antenową wesprze również kampania odsłonowa obejmująca portale Wirtualna Polska, Onet.pl oraz serwisy internetowe wydawnictwa MURATOR. Kampania reklamowa zakłada także wykorzystanie powierzchni reklamowej sieci kin Multikino i Helios. W miastach, w których nadaje Radio WAWA, pojawią się dwudziestosekundowe spoty w blokach reklamowych emitowanych przed każdym seansem. Kreacja reklamowa pojawi się również na plazmach i infotix’ach.

Za strategię promocyjną, planowanie i zakup mediów odpowiada dział promocji Grupy Radiowej Time. Autorem kreacji reklamowej, przedstawiającej prezenterów Radia WAWA i promującej konkurs oraz urodziny stacji, jest Jacek Ponder.

Radio WAWA powstało w 1992 roku i była to jedna z pierwszych komercyjnych stacji radiowych w Polsce. Na początku stacja nadawała w formacie Classic Rock. W trakcie 21. lat swojego istnienia Radio WAWA grało także najlepszy mix przebojów, a od 2004 roku realizuje format Zawsze Polska Muzyka i dzięki temu jest jedyną stacją radiową w kraju, która gra na antenie wyłącznie polskie utwory. Radio WAWA nadaje w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Toruniu, Rzeszowie i Opolu, Ostrołęce i Szczecinie.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie