Krzysztof Ziemiec i nowe programy w Faktach RMF FM

b_150_120_16777215_00_images_Ziemiec1.JPG

„Gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM” to nowy, autorski program dziennikarza Krzysztofa Ziemca. Poprowadzi go na antenie radia RMF FM w soboty o godz. 8:30. Premiera 7 września.

 

Rozmowa Krzysztofa Ziemca nie będzie dotyczyła politycznych spraw bieżących sensu stricto, obejmując szerszy kontekst i poruszając najbardziej interesujące w ocenie prowadzącego aktualne tematy - informuje Maciej Brzozowski, rzecznik prasowy stacji.

Krzysztof Ziemiec związany był z Programem I i III Polskiego Radia oraz telewizją: TVP, TVN24 i TV Puls. Obecnie prowadzi główne wydanie wiadomości w TVP1 i jest publicystą czasopisma "W sieci.".

Ponadto Fakty RMF FM wprowadzają do ramówki trzy inne programy:

„Interwencja RMF FM” – dziennikarze pomagają rozwiązywać trudne tematy zgłaszane przez słuchaczy w ciągu tygodnia na Gorącą Linię 600 700 800 oraz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W piątkowych Faktach, od 9 do 15, redakcja przedstawia omówienie wybranego problemu i sposób, w jaki pomogła go rozwiązać.

„Fakty z Twojego Miasta” – to także ukłon w stronę słuchaczy. Sobotnie Fakty, od 10 do 15,  w znacznej części  realizowane będą satelitarnie z miast wskazanych przez słuchaczy, co pozwoli nie tylko przedstawić walory tych miejsc, ale i poznać problemy, z którymi walczą ich mieszkańcy. Kandydatury miast i miasteczek zgłaszane będą przez słuchaczy. Ekipa Faktów RMF FM pojedzie w miejsce wybrane, spośród zgłoszonych lokalizacji, w glosowaniu na www.rmf24.pl .

„Klub Ekonomiczny”, nadawany  od poniedziałku do piątku o 15.30, to codzienny program poświęcony w całości zagadnieniom ekonomicznym, skierowany do odbiory znającego się na ekonomii. Krzysztof Berenda (Fakty Ekonomiczne) zajmie się w Klubie zarówno aktualnymi wydarzeniami wpływającymi na gospodarkę, jak i bardziej uniwersalnymi zagadnieniami z tej dziedziny.

 

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

RMF FM o sobie

RMF FM jest liderem słuchalności w komercyjnej grupie słuchaczy radia (osoby w wieku 16-49 lat). Udział w czasie słuchania w tej grupie docelowej to obecnie 29,3%, natomiast zasięg dzienny stacji wśród osób w tym wieku wynosi 35,9%.
 

Źródło: Radio Track MillwardBrown SMG/KRC; 06.2012–08.2012; udział w czasie słuchania, zasięg dzienny; TG: osoby w wieku 16-49 lat, 12676.

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie