The Rolling Stones w Polsce 13 października na Balu Radiowca 2014! [Prima Aprilis]

b_150_120_16777215_00_images_rolling_stones.jpgKultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu Radiowca! Kto zagra jako polski support? Zwycięzcę wyłoni ogólnopolski konkurs.

Wbrew wcześniejszym pogłoskom o koncercie Rolling Stones na Stadionie Narodowym z okazji 25lecia wyborów 4 czerwca, zespół nie wystąpi tego dnia w Warszawie. Przyjedzie jednak do Polski nieco później, bo 13 października, żeby uświetnić tegoroczną edycję Balu Radiowca 2014, który podobnie jak rok temu, połączony będzie z galą rozdania Radiofonów - nagród dla dziennikarzy radiowych.

Burzę wokół występu zespołu wywował list Związku Zawodowego Muzyków RP do prezydenta Bronisława Komorowskiego, w którym artyści apelują, by nie przekazywać "znacznych środków finansowych artystom zagranicznym". Występ zespołu tego dnia w Polsce jest jednak niemożliwy, bo koliduje z wcześniej ustalonym koncertem w Tel Awiwie - bilety dostępne tutaj. Będzie to część światowego tournee "14 On Fire", organizowanego z okazji 50. rocznicy powstania grupy.

- Bal nierozerwalnie łączy się z muzyką. Cieszę się, że tak znakomity zespół zgodził się na występ podczas drugiej edycji Balu Radiowca. - przyznaje Bartosz Kańtoch, redaktor naczelny LubieRadio.pl, pomysłodawca i organizator wydarzenia. Tak, jak rok temu, podczas Balu odbędzie się gala, na której wręczone zostaną statuetki Radiofonów - nagród radiowych w różnych kategoriach. - dodaje.

W zeszłym roku na Balu Radiowca wystąpili m.in.: Grzegorz Markowski z zespołu Perfect i grupa LemON. W tym roku podczas uroczystości, oprócz fwiazdy wieczoru, wystąpi także laureat specjalnego konkursu dla wykonawców, który rozpocznie się w maju br.

Jak będzie wyglądał sam koncert londyńskiej grupy The Rolling Stones? - Jesteśmy na etapie uzgodnień, co do samej formy koncertu oraz liczby utworów, jaką zagra zespół podczas Balu Radiowca. Jeden, przynajmniej w części, grupa wykona po polsku! - zdradza Tomasz Brzeziński, rzecznik prasowy Balu Radiowca. - Wkrótce znanych będzie więcej szczegółów. - dodaje.

Pierwszy w historii Bal Radiowca z udziałem dziennikarzy oraz dyrektorów stacji radiowych z całej Polski odbył się w październiku 2013 r. W uroczystości wzięło udział kilkuset gości, w tym wybitni, znani dziennikarze i muzycy. Podczas Balu wręczone zostały Radiofony – pierwsze nagrody dla dziennikarzy i prezenterów radiowych z całej branży. Organizatorem wydarzenia jest portal LubieRadio.pl.

Oficjalna strona Balu Radiowca znajduje się pod adresem www.balradiowca.pl . Szczegóły plebiscytu Radiofony na www.radiofony.pl .

Tak wyglądał Bal Radiowca i Radiofony 2013:

Ten artykuł był żartem z okazji Prima Aprilis.

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie