11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja ...
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów ...
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 ...
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od ...
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu ...
11 kwietnia w Dniu Radia wystartowała ogólnopolska akcja „I love radio”, której celem jest popularyzacja radia w Polsce jako efektywnego medium reklamowego. Project managerem strony Iloveradio.pl został Bartosz Kańtoch, założyciel LubieRadio.pl.
24 maja br. wystartuje kolejna edycja Letniej Sceny ESKI – ogólnopolskiej trasy letnich koncertów plenerowych. W cyklu imprez, organizowanych przez Radio ESKA we współpracy z miastami, wezmą udział wykonawcy dobrze znani słuchaczom z anteny Radia ESKA.
„Warto Było” to drugi album studyjny folkowo/rockowej grupy InoRos, którego premiera odbędzie się już 15 maja. Muzycy zapowiadają 16 kawałków, czyli ponad 70 min. nowoczesnej, góralskiej muzyki. Płytę poleca LubieRadio.pl.
10 maja maja wystartowała nowa kampania Radia ZET. Starybrat doi krowę, Michałowski staje się specem od męskiego masażu, a Korościel „kradnie” słuchaczce ogórka. W radiu do wakacji dwie ekipy prowadzących będą walczyć o słuchaczy.
Kultowa grupa The Rolling Stones wystąpi 13 października 2014 r. w Warszawie podczas tegorocznego Balu Radiowca! Kto zagra jako polski support? Zwycięzcę wyłoni ogólnopolski konkurs.

Jesienna ramówka radia TOK FM

b_150_120_16777215_00_images_tok-fm.jpgWiktor Osiatyński, Daniel Passent, Tomasz Raczek, Joanna Solska i Mikołaj Lizut poprowadzą własne programy w ramach nowego pasma publicystycznego „Salon Radia TOK FM”.

W nowej ramówce, startującej 5 października 2012 r., pojawią się także m.in. magazyn informacyjny „Godzina szczytu”, program o sztuce „Andymateria” Andy Rottenberg oraz pasmo publicystyczne „Post fatum”. W programie nie zabraknie też doskonale znanych słuchaczom dziennikarzy Radia TOK FM i współpracujących ze stacją publicystów. 

- Radio TOK FM to stacja tworzona z myślą o wymagających odbiorcach, którzy oczekują rzetelnych informacji, merytorycznej debaty i mądrej publicystyki. Bardzo się cieszę, że w jesiennej ramówce, obok sprawdzonych audycji, usłyszymy szereg nowych, niezwykle ciekawych propozycji, a do zespołu dołączy wielu wybitnych publicystów i wyjątkowych osobowości - ocenia Jerzy Baczyński, redaktor naczelny tygodnika „Polityka”, który jest współwłaścicielem rozgłośni.

Od początku października w dni powszednie program Radia TOK FM zaczyna się godzinę wcześniej, niż dotąd, nowym pasmem informacyjnym Piotra Maślaka „Śniadanie w TOKu”, zmniejszając tym samym o około 5 godzin udział muzyki w tygodniowym programie radia.

„Poranki Radia TOK FM” w swojej niezmienionej formie od 7:00 do 9:00 prowadzą Dominika Wielowieyska, Jan Wróbel, Janina Paradowska i Jacek Żakowski; następnie Tadeusz Mosz zaprasza na najpopularniejszy w Polsce radiowy program gospodarczy „EKG”.

O 10:00 startuje nowy program Cezarego Łasiczki „Konfrontacje”, podczas którego słuchacze będą mieli możliwość aktywnego udziału w dyskusji gości. Program o sztuce Andy Rottenberg i Anny Wacławik-Orpik „Andymateria” pojawi się w czwartki o 11:40.Jakub Janiszewski o 12:00 komentuje bieżące wydarzenia w nowej audycji „Połączenie”.

Wcześniej niż dotąd, bo już o 14:00, Grzegorz Chlasta zaprasza na „Popołudnie Radia TOK FM”.

Od 17:00 kolejne nowości: „Godzina szczytu” – magazyn informacyjny przygotowywany przez zespół reporterów Radia TOK FM, od 18:00  – „Post fatum”, program publicystyczny Agaty Kowalskiej i Pawła Sulika, a w piątki „PTOK”, czyli nowy program satyryczny zespołu Pyta.pl.

O 20:00 do „Salonu TOK FM” zapraszają: w poniedziałki Wiktor Osiatyński, na „Zrozumieć świat”, we wtorki Daniel Passent na „Goście Passenta”, w środy Tomasz Raczek na „Szczeropak”, w czwartki Joanna Solska na „Teraz Solska”, zaś w piątki Mikołaj Lizut po kilku latach przerwy zaprasza na „PIWO”.

O 21:00, godzinę później, niż dotąd, ale w niezmienionej formule startuje „Wieczór Radia TOK FM”, którego gospodarzami są Tomasz Kwaśniewski, Hanna Zielińska i Karolina Głowacka.

Nowości nie zabraknie także w weekend. W soboty, o 12:00, w „Programie Telewizyjnym” Wojciech Krzyżaniak zdradza, na co warto zwrócić uwagę w polskiej i zagranicznej telewizji.

O 22:00 w „Między słowami” szef muzyczny stacji, Kamil Wróblewski prezentuje utwory ze znakiem jakości TOK FM.

W niedzielę nowości już od rana: od 7:00 - tak jak w soboty - na „Poranek Radia TOK FM” zaprasza Paweł Sulik.

O 9:00, po latach nieobecności, powraca na antenę TOK FM Dorota Sumińska i jej kultowy program „Wierzę w zwierzę”.

Niedzielne popołudnie rozpoczyna o 13:00 Paweł Sito nową audycją „Transformacja”, w której mówi o zmianach – w życiu, społeczeństwie i na świecie.

O 15:00  Ewa Łętowska, Ewa Siedlecka i Ewa Podolska rozmawiają o prawie.

- W nowej ramówce Radia TOK FM udało nam się osiągnąć równowagę między nowościami, a lubianymi i popularnymi programami znanymi już z anteny naszej stacji. Bardzo się cieszę, że aż tyle znakomitości, autorytetów ze świata kultury, mediów i prawa zgodziło się poprowadzić nowe programy, i że już za kilka dni dołączą do unikalnego w polskim pejzażu medialnym zespołu publicystów i dziennikarzy, z którymi mamy przyjemność współpracować w naszej stacji - mówi Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.

W dni powszednie w programie pozostają codzienne felietony Piotra Adamczewskiego „Na apetyt Adamczewski”, „Pierwszy program gospodarczy” oraz dwa wydania „Raportu gospodarczego” Macieja Głogowskiego, „Codzienny magazyn motoryzacyjny” Jacka Balkana i Sławka Paruszewskiego, „Jeszcze więcej sportu” w poniedziałki i środy, piątkowa „Kultura na weekend”, a także „Informacje” kulturalne, sportowe i gospodarcze.

W sobotę nie zabraknie magazynu „Skołowani” Agaty Kowalskiej i Krzysztofa Woźniaka, programu Pawła Sulika „Los Polandos”, „Magazynu motoryzacyjnego”, „Sztuki Życia” Hanny Zielińskiej, programu o książkach „Poczytalni”, oraz audycji Ewy Podolskiej „Tok, Tok na Wysokich Obcasach” i „Zielono mi”. Sobotnie wieczory rozpoczyna „Z niejednego pieca” Wojciecha Olszaka i Cezarego Łasiczki, a kończy „WWW Jazz” Ryszarda Wojciula.

W niedzielę w Radiu TOK FM na program o podróżach „Światowidz” zaprasza Maciej Jarząb, do „Strefy Szefa” - Marzena Mazur, a Ewa Podolska proponuje „Tok myślenia”, „U Doktora” i „Więcej niż kino”. Gospodarzem dwugodzinnego „Przy niedzieli o sporcie” jest Przemysław Iwańczyk ze Sport.pl, a „Lekcji religii” - Cezary Łasiczka. „Wywiad pogłębiony” zastąpi „Rozmowy o pomaganiu” Anny Wacławik-Orpik, a niedzielny wieczór kończy program „Lepiej późno niż wcale” Katarzyny Szustow, Krzysztofa Tomasika i Mariusza Kurca.

 

 

 

 

Polub radio na Facebooku

 

Polecamy

Reklama

Najczęściej grane w radiu

 w okresie: 03.05 - 09.05.2014:

1. Milky Chance - Stolen dance
2. Ed Sheeran
I- I see fire
3. Clean Bandit rather be feat. Jess glynne 
4. Grzegorz Hyży & Tabb - Na chwilę 
5. Cris cab - Liar liar
6. Avicii Addicted to you
7. Bednarek - Chodź ucieknijmy… lou & rocked boys
8. Katy Perry - Dark horse feat. Juicy j
9. Mr. Probz waves
10. Chlöe howl rumour
11. American authors best day of my life
12. Donatan - Cicha woda ft. Cleo & sitek
13. Duke Dumont - I got u feat. Jax jones
14. Bastille - Things we lost in the fire
15. Pitbull feat. Jennifer Lopez & Claudia Leitte - We are one (ole ola) [the official 2014 fifa world cup Song]
16. Shakira - Dare (la la la)
17. Nico & Vinz am - I wrong
18. Aloe Blacc - The man
19. Within Temptation - Whole world is watching
20. Rafał Brzozowski - Magiczne słowa

Źródło: ZPAV

Sonda

Częściej słuchasz radia czy oglądasz telewizję?

Częściej słucham radia - 60.7%
Częściej oglądam telewizję - 25.5%
Trudno powiedzieć - 13.5%

Wszystkie odpowiedzi: 267

Napisz do nas

Komunikaty prasowe:
redakcja[małpa]lubieradio.pl

Kontakt (oferty "dam pracę", patronaty, inne):
kontakt[małpa]lubieradio.pl

Reklama:
reklama[małpa]lubieradio.pl

zdrowie